Jesteś ciekawy kim jest Karolite – zapraszam do przeczytania

Mam na imię Karolina i zapraszam Cię do poznania Karolite.

Urodziłam się pod znakiem Bliźniąt i dzięki temu mogę swobodnie żyć i funkcjonować w dwóch światach równolegle.

Pierwszy świat, w którym żyję, to świat poukładany i bardzo matematyczny – tu skupiam się na logicznym myśleniu i rozwiązywaniu problemów z bardzo męskiej dziedziny, jaką jest transport kliknij tutaj

Drugi świat – to świat moich pasji, które długo nie wychodziły poza mury mojej pracowni, a które za namową Rodziny, Przyjaciół i Znajomych postanowiłam pokazać szerszemu gronu odbiorców.

To świat  pozytywnej energii. Energii, którą wkładam w każdą tworzoną przeze mnie rzecz i którą dzielę się podczas warsztatów.

Energii zawsze towarzyszy radość – ta wewnętrzna, która rozsadza mnie od środka, bo zrobiłam coś fajnego, coś, co się spodobało, ale również i ta zewnętrzna, którą dostaję bezinteresownie od szeroko pojętego Świata.

Myśląc radość widzę, także światło, to proste bijące od moich świec (no bo przecież je tworzę), ale także widzę światło, które nagle zapala się w oczach Osoby, która odkryła nieznane jej dotąd talenty, które były ukryte gdzieś głęboko w niej.


Pasja,  Energia,  Radość, Światło to jest Karolite.

Zapraszam Cię do mojego świata.
3 Lubię To!

Komentarz

  1. Agnieszka
    | Odpowiedz

    Karolino, ja tez jestem spod znaku bliźniąt a czasem wydaje mi się, że trojaczków lub czworaczków, bo mogłabym żyć w kilku równoległych światach. Pomysł z nazwą jest super Karo lite :))

Dodaj komentarz